POPIERAJĄ MNIE

Aleksander Kwaśniewski – były prezydent RP o A.Balazsu

„Artura Balazsa poznałem w 1989 roku przy Okrągłym Stole. Od tamtego czasu poznawałem go coraz bardziej i muszę powiedzieć – polubiłem go. Nigdy nie miałem wątpliwości, że jest człowiekiem uczciwym. Kiedy pojawia się nazwisko Artura Balazsa, mogę mówić o wielkim zmyśle państwowym.”

Jerzy Buzek – przewodniczący Parlamentu Europejskiego były premier RP o A.Balazsu

„To wielki umysł. Człowiek otwarty na dialog społeczny. Dobrze że wraca do polityki, bo w polskim parlamencie, potrzeba nam ludzi mających doświadczenie w administracji rządowej. Zwłaszcza takie doświadczenie jakie ma Artur Balazs.”

Jarosław Kaczyński – były premier RP, prezes PiS o A.Balazsu

„Niezwykle skuteczny polityk. Polityk mający dar przewidywania, co u polityka jest niezwykle cenną zaletą. Posiada też umiejętność zawierania kompromisów. Artur Balazs to człowiek uczciwy. Swego czasu ofiara spisku służb specjalnych, który miał na celu wplątanie go w tzw. aferę zbożową. Na szczęście bez powodzenia.”

ARTUR BALAZS W SENACIE

       – TO SZANSA NA ROZWÓJ REGIONU

Ogromna część samorządowców z regionu, znając skuteczność działań Artura Balazsa i jego dokonania na rzecz Województwa Zachodniopomorskiego, udzieliła mu swojego poparcia w dniu rozpoczęcia kampanii wyborczej na szczecińskich Wałach Chrobrego w dniu 17.08. 2011 roku. To oznacza, że Artur Balazs potrafi skupić przy sobie, nie tylko środowiska wiejskie. Wokół osoby Artura Balazsa zgromadzili się przedstawiciele największych metropolii Województwa Zachodniopomorskiego, które stanowią siłę napędową całego regionu. Świadczy to, o tym że w działaniach przyszłego senatora Artura Balazsa szansy na dynamiczny rozwój upatrują również środowiska wielkomiejskie. Wśród samorządowców znaleźli się m.in. prezydent Szczecina Piotr Krzystek, burmistrz Goleniowa i były wojewoda zachodniopomorski Robert Krupowicz, starosta stargardzki Waldemar Gil, starosta łobeski Ryszard Brodziński, starosta gryfiński Wojciech Konarski. Artura Balazsa wspierają też: Zdzisław Matusiewicz – Burmistrz Trzebiatowa, Andrzej Salwa – Burmistrz Mieszkowic, Adam Zarzycki – Burmistrz Cedyni

Piotr Krzystek – prezydent Szczecina o A.Balazsu

„Stolica regionu, potrzebuje w Warszawie orędownika swoich dobrze pojętych interesów. Nie znam skuteczniejszego polityka w naszym regionie, któremu można byłoby powierzyć lobbowanie na rzecz rozwoju Szczecina. Artur Balazs dzięki swojemu zmysłowi politycznemu i umiejętności prowadzenia dialogu jest gwarantem sukcesu.”

Robert Krupowicz – były wojewoda zachodniopomorski, burmistrz Goleniowa o A.Balazsu

„Synonimem dla nazwiska Artur Balazs jest dla mnie efektywność i skuteczność polityczna i doprawdy niewielu jest polityków, którzy mogliby dorównać w tym rzemiośle Arturowi Balazsowi.”

Przedstawiciele partii politycznych o Arturze Balazsu

 

Joachim Brudziński – przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS o A.Balazsu

„Polska racja stanu wymaga od Artura Balazsa startu w wyborach do Senatu RP. Nie muszę Państwu mówić jak wybitnym politykiem jest Artur Balazs. Jarosław Kaczyński – prezes PiS, z wielką radością, udzielił mu swojego poparcia.”

Kazimierz Ziemba – przewodniczący Zachodniopomorskiego PSL o A.Balazsu

„Poznaliśmy się jeszcze w latach młodzieńczych. Jestem działaczem ludowym, a więc jestem niejako reprezentantem ludzi wsi. Artur Balazs to też człowiek wywodzący się ze środowiska wiejskiego. Z podziwem patrzę na gospodarstwo rolne, które prowadzi. To dobry rolnik i polityk.”

Przedstawiciele organizacji rolniczych

 

Liderzy organizacji rolniczych, działających na Pomorzu Zachodnim w specjalnym oświadczeniu, podpisanym 6 września 2011 roku w Stargardzie Szczecińskim, udzielili Arturowi Balazsowi – kandydatowi do Senatu RP, jednogłośnego poparcia.

Julian Sierpiński – Prezes Zachodniopomorskie Izby Rolniczej

Jan Kozak – członek prezydium zarządu krajowego Kółek i Organizacji Rolniczych, przewodniczący komisji obrotu ziemią

Edward Kosmal – przewodniczący Solidarności RI Pomorza Zachodniego

Grzegorz Mazur – prezes Stowarzyszenia Sołtysów i Przedstawicieli Środowisk Wiejskich Województwa Zachodniopomorskiego

Edward Sadłowski – prezes Spółdzielni Producentów i Przetwórców Zbóż w Koszalinie, działacz PSL

Izba Rzemieślnicza Małej i Średniej Przedsiębiorczości

My przedstawiciele Cechów Rzemiosł Różnych, zrzeszeni w Zachodniopomorskiej Izbie Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości, udzielamy jednogłośnego poparcia kandydatowi do Senatu – Panu Arturowi Balazsowi.

 
 

Krzysztof Kozak – lekarz chirurg z Gryfic były szef Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie

„Artura Balazsa znam ponad 20 lat i to naprawdę dobry kandydat. Dał się poznać nie tylko mnie, jako człowiek skuteczny, rzetelny i uczciwy. Dowody jego działalności są widoczne w całym regionie. Cała masa dokonań widoczna jest w wyglądzie naszego regionu. Nie ma gminy której Artur Balazs nie pomógłby. Jego hasło wyborcze „Senator ponad podziałami”, jest adekwatne do jego zachowania politycznego i takiego zwykłego ludzkiego. Wystarczy w tym kraju kłótni, podziałów. On jest gwarantem, że te podziały zaczną być zasypywane. I nie obawiam się pustych obietnic, czy załatwiania prywatnych interesów ze strony Artura Balazsa, ale ze strony innych kandydatów – tak”

 
 

Michał Jach dyrektor ekonomiczny Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Stargardzie Szczecińskim, kandydat PiS do Sejmu RP w tegorocznych wyborach

„Cieszę, się że Artur Balazs wraca do polityki, bo to wytrawny polityk. Uporem w działaniu, udowodnił jak wiele można zrobić dla Polski i dla regionu. Ujmuje mnie jego zdolność prowadzenia dialogu i umiejętność szerokiego patrzenia na sprawy, wydawać by się mogło mało istotne. Mam nadzieję, że Artur Balazs będąc w Senacie, jeszcze bardziej będzie pomagał naszemu regionowi.”

PODZIEL SIĘ
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com